TARTU SPORDIKLUBI VELO 10 EDUKAT AASTAT BMX KROSSI ARENDAJANA

Jakob 4

Sel nädalal tutvustab oma tegemisi Eesti Jalgratturite Liidu liikmesklubi Tartu Spordiklubi VELO.

  • Kui palju rattureid jaanuarikuu seisuga teie klubis on?

Meie klubis treenib hetkeseisuga aktiivselt 60 noorratturit ja 10 seeniorklassi ratturit, kellega tegeleb kolm treenerit. Treeneriteks on Jaan Veeranna, Tõnu Arrak ja Kaido Kriit. 2019. aasta oli meie klubile väga edukas: 3. koht Maailmameistrivõistlustelt ja 3. koht Euroopa Meistrivõistlustelt, 5 kuld-, 3 hõbe ja 3 pronksmedalit Eesti Meistrivõistlustelt BMX krossis, 3 kuld- ja 3 hõbemedalit Seenioride Eesti Meistrivõistlustelt ning veel palju võite ja auhinnalisi kohti mitmetelt rahvusvahelistelt võistlustelt.

  • Millised on teie klubi selle hooaja eesmärgid, kuidas plaanite neid saavutada?

Selle hooaja peaeesmärgiks on hea esinemine Eesti Meistrivõistlustel, rahvusvahelises kalendris on plaanis osa võtta Euroopa Meistrivõistlustest Belgias ja ühest Euroopa karikavõistluste etapist Hollandis. Loomulikult sisaldab hooaeg veel hulgaliselt rahvusvahelisi võistlusi, kus meie ratturid ka kindlasti häid tulemusi on valmis tegema. Krossiratturid on meil väga tublid ja töökad. Kavas on senisest rohkem pöörata tähelepanu ka maantee- ja maastikukrossi ratturite grupi töö aktiviseerimisele, töö selles osas käib juba täie hooga.

3)      Millist rattaüritust ja miks ootate sel hooajal kõige rohkem?

Järgmine meie klubi poolt korraldatav üritus on 9. Tartu Linna Talviste karikavõistluste 5. ja viimane etapp, mis korraldatakse 14.- 15. märtsil ja see jääb ka viimaseks ürituseks selles sisehallis. 10. Tartu Linna Talvised karikavõistlused toimuvad 21.- 22. novembril uues sisehallis.

Tartu Spordiklubi Velo FB lehel on võimalik vaadata võistlustest ka online ülekandeid. Vaata SIIN

Fotol: Jakob Maaten. Erakogu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X