Tartu meistritiitli BMX krossis pälvis Kristofer Raul Puri

5. juulil peeti Tartu spordipargi BMX rajal Tartu meistrivõistlused.

Tartu meistrimedali pärast käis äge rebimine kohaliku Velo klubi poisi Kristofer Raul Puri ja lätlase Davis Janis Elbretsi (Talava) vahel. Duell kandus üle eelmisest päevast, BMX Eesti noorte meistrivõistlustest, mil kumbki edestas teist täpselt pooltel võistlussõitudel. Ka seekord ei andnud mõlemad vabatahtlikult sentimeetritki järele. Kristofer Raul Puri kallutas lõplikult paremuse enda kasuks finaalsõidu teise sirge alguses, mil ta tuhises vastasest püüdmatult mööda, kui oli suutnud pärast kaotust stardis koguda viraažis väga suure kiiruse. Tartu meistrivõistluse kolmanda koha sai Andris Roland Saar klubist Vooremaa Centrum.

Suuremate laste vanuserühmades sõitsid Tartu meistrivõistlustel poisid ja tüdrukud koos, 14-aastaste hulgas võidutses Tõnis Mugra (TÜASK), 12-aastastest Oliver Siim Simenson (TÜASK) ja 10-aastastest Konrad Kasemaa (Airpark). 8-aastastest poistest sai esikoha lätlane Kristaps Klavs Elbrets (Talava) ja sama vanadest tüdrukutest lätlane Elizabete Kande (Marupe), 6-aastastest poistest soomlane Ravel-Andero Laevik (Espoo BC). Cruiserite parim oli lätlane Ronalds Kalnins (Silvas Zikeri).

Võistluste tulemused

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X