Tartu kontinentaaltiim esitles uut nimisponsorit ja sõitjate koosseisu

125303448_1028730054268151_2183557891586591353_o

Rattaklubi Cycling Tartu lõpetas 2020. aasta hooaja Europe Tour’i arvestuses 21. kohal. Tuleval hooajal kuulub meeskonda rattureid nii Eestist, Lätist, Leedust kui ka Soomest. Pühapäeval esitleti klubi uut sõitjate koosseisu.

Järgmine hooaeg on Tartus tegutsevale klubile teine, mil omatakse UCI kontinentaalmeeskonna litsentsi. Meeskonnal on uus nimisponsor, elektrirattaid tootev Eesti ettevõte Ampler. Ettevalmistus tuleb koroonapandeemia tõttu tavalisest erinevalt üles ehitada.

“Kindlasti on see väljakutse ka poiste tervisele,” tõdes Tartu võistkonna spordidirektor Rene Mandri ERR-ile. “Ollakse harjunud pikki treeningkilomeetreid koguma päikesepaistes, soojemas kliimas. Saab näha, milline see Eesti talv tuleb, aga sellega peame leppima.”

Klubi, mis keskendub noorratturite arendamisele, jäi hiljuti ilma kahest oma liidrist, sest välismaale lahkusid Rait Ärm ja Markus Pajur. Rene Mandri hinnangul on järgmisel aastal liidripotentsiaali soomlasel Antti Jussi Juntunenil. Võimaluse saavad kindlasti ka Eesti mehed, näiteks Artjom Mirzojev.

“Uusi poisse arendatakse see aasta rohkem ja nad õpivad,” rääkis Mirzojev. “Meie peame tulemust tegema. Meie jaoks on põhiliseks tiitlivõistlused ja nii mõnigi tuur, kus on kavas eraldistart, läheme täiega peale.”

Madis Mihkelsit noore ea tõttu meeskonda veel kutsuda ei saanud, küll on aga koosseisus suvel juunioride EM-il temposõidus kuuenda koha saavutanud Joonas Kurits.

https://sport.err.ee/1162036/tartu-kontinentaaltiim-esitles-uut-nimisponsorit-ja-soitjate-koosseisu

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X