Tartu jalgratturid ei suutnud end jooksikute gruppi murda

Poolas jätkuval velotuuril on Cycling Tartu profimeeskonna edukamana soomlane Antti-Jussi Juntunen üldarvestuses hoidmas kaheksandat kohta. Laupäevasel viimasel etapil asub Cycling Tartu püüdma etapivõitu.

Masoovia velotuuri kolmandal, 168-kilomeetrisel etapil ei suutnud Cycling Tartu ratturid kahel korral end murda jooksikutegruppi. Viimasel ringil eraldus peagrupist kolmeliikmeline juhtgrupp ja 33-sekundilise eduga teenisid etapil kaksikvõidu Tšehhi ratturid.

Rait Ärm finišeeris peagrupis seitsmendana ehk kokkuvõttes kümnendana. Enne viimast etappi on Cycling Tartu meestest üldarvestuses parim Antti-Jussi Juntunen, Ärm hoiab 19. kohta. Juhib reedel võitnud tšehh Michael Kukrle.

“Magasime ühe väga suure mineku maha. Seejärel pidime meeskonnaga tööd tegema, et see minek tagasi tuua. Saime tagasi toodud, aga siis läks uus minek, kus meid ka ei olnud,” ütles Juntunen pärast etappi.

“Täna proovisime Raidu jaoks tööd teha, et Rait saaks mõned sekundid vahet ja võidaks lõpufiniši. Täna asjad päris nii ei läinud, aga homme on uus päev ja proovime homme võistluse ära võita.”

Masoovia velotuur lõppeb 165-kilomeetrise sileda maa etapiga.

Allikas: https://sport.err.ee/1114351/tartu-jalgratturid-ei-suutnud-end-jooksikute-gruppi-murda

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X