Tartu 2024 rattamehed domineerisid Tartu U20 velotuuri teist võistluspäeva

Otepää ümbruse teedel toimuva Tartu U20 velotuuri teisel võistluspäeval näitasid võimu Tartu2024/BalticChainCycling.com rattamehed, kes võtsid tänaselt 120km pikkuselt grupisõidult viisikvõidu. Võitis Anton Litvintsev tuuri uue liidri Pauls Rubenise ees. Daniels Kazis, Artjom Mirzojevi ja liidri särgis startinud Gleb Karpenko olid vastavalt kolmas, neljas ja viies. Külalismeeskondadele Leedust, Lätist ja Soomest ei ole jäetud väiksematki võimalust.

Eile alanud velotuuri proloogi võitis Artjom Mirzojev (Tartu2024/BCC) ja teiseks etapiks olnud kriteeriumil võtsid kaksikvõidu Gleb Karpenko (Tartu2024/BCC) ja Henri Treimuth (Tartu2024/BCC).
“Täna hommikul koosolekul planeerisime, et peame võtma vähemalt kolmikvõidu, sest oleme ju Baltimaade tugevaim meeskond, ainult võitmine meid sellisel sõidul ei rahulda. Lõpuks õnnestus natuke pareminigi, mis näitas poiste head valmisolekut,” valgustas meeskonna eestvedaja Rene Mandri. Homme on kavas kaks viimast etappi, 20km pikkune eraldistart ja  90km pikkune grupisõit. Tartu2024/BalticChainCycling.com juhib meeskonna arvestust juba enam kui kuue minutiga ja ka invividuaalses arvestuses on esiviisiku kohad kollastes särkides sõitvate Tartu2024 meeste käes.
Samal ajal sõidetakse ka 46.Tartu Noortetuuri, mida juhib enne kahte viimast võistluspäeva Frank Aron Ragilo Kalevi Jalgrattakoolist lätlase Ustups Toms (Cannibal) ees.
Video tänasest U20 sõidust asub siin: https://www.youtube.com/watch?v=wWFwPeoVAHM
Meeskonna pilt: Adam Illingworth

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X