Tarmo Mõttus sai EM-il 5. koha

Maastikuratturite Euroopa meistrivõistlustel kihutasid laupäeval võidu seeniorklassi ratturid. Mehed 45 – 49 klassis pälvis viienda koha ainsa eestlasena startinud Tarmo Mõttus.

Esikoht läks Prantsusmaale, kui Saint Passade ületas lõpujoone esimesena. Võiduajaks märgiti protokolli 1:12.06. Üle kahe minuti hiljem lõpetas hispaanlane Jose Baron Yuste (1:14.15), kes sai kaela hõbeda ja pronksise autasu teenis sakslane Dirk Hemmerling (1:19.58). Mõttus finišeeris ajaga 1:22.03 ja sai viienda koha.

Võistluse viimasel päeval asuvad stardijoonele juuniorid ja U-23 klassi ratturid. Eestlastest asuvad võistlustulle Kätlin Kukk (NJ), Markus Pajur (MJ) ja Armin Pilv (MU-23). Stardid antakse Eesti aja järgi vastavalt kell 10, 12 ja 16.