Tanel Kangert: võistluspaus on pikk olnud, enesetunne käib üles-alla

Tanel Kangert hoiab Itaalias peetaval velotuuril Tirreno-Adriatico kokkuvõttes 34. kohta, kaotust võitjale on kogunenud kuue päevaga 13.01. Homme on kavas viimane etapp, kümne kilomeetri pikkune temposõit.

“Vahepeal on päris masendav olnud,” ütles Kangert ERR-ile. “Enesetunne ja tulemus on mõned päevad siin päris head olnud ja mõnus tunne on võidu sõita olnud. Eks ta nii üles-alla käib. Ja meeskonnal samamoodi.”

Võistluskiirust talviste treeningutega on raske immiteerida. “Plaanid on edukalt möödunud. Ma tean, et mul põhi on olemas ja treenitus on hea, aga puudu on võimsusest ja kiirusest ehk kõiges selles, mida on võidusõidul vaja. Võistluspaus on olnud pikk. Lihtsalt on vaja ära kannatada ja kiirus kuidagi võisltustega uuesti jalga saada,” ütles Kangert.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X