Tanel Kangert sõlmis lepingu jalgrattaklubiga Peloton.

Tanel Kangert

Hiljuti kõige kõrgemal tasemel võistlemisest loobunud ja edukale 14-aastasele karjäärile joone alla tõmmanud profirattur Tanel Kangert sõlmis lepingu Eesti jalgrattaklubiga Peloton. Tanel Kangert esindab 2023. aasta hooajal Pelotoni jalgrattaklubi nii maanteel kui ka maastikurattasõidus.

Kangerti enda sõnul on ta juba ammu mõelnud, et võiks kodumaistel võidusõitudel peale suurest spordist loobumist veel võistelda ja püüda noortele eeskuju anda. “Peloton on klubi, kelle tegemised on mulle kogu aeg sümpaatsed olnud ja kui klubi poolt ettepanek tehti, siis ega ma väga pikalt alternatiive ei kaalunud,” sõnas Kangert.

Pelotoni jalgrattaklubi ühe asutaja, Kaspar Koka sõnul on suur au, et läbi aegade üks parimaid Eesti jalgrattureid tõmbab selga Pelotoni särgi. Mehed eliidi arvestuses sõidavad Pelotoni klubi värvides veel Alo Jakin, Oskar Nisu, Gert Kivistik, Jörgen Matt, Ardo Oks, Kristjan Oolo.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X