TANEL KANGERT OTSUSTAS TOETADA OTEPÄÄ RATTAKLUBI

kanks

Sellest hooajast uues klubis Team BikeExchange alustanud profirattur Tanel Kangert otsustas Eesti Jalgratturite Liidu poolt talle treeningtoetuseks mõeldud 1000 eurot suunata  Otepää Rattaklubi noortreeneri Ekke-Kaur Vosmani toetuseks. Samuti annab Kangert klubile treenimiseks ühe ratta.

“Peale suurtuuri Giro d’Italia sain sõnumi Norras elavalt rattaentusiastilt Heiko Sepalt, kelle tööandja (Oslo Sportslager AS) uuris võimalust soetada minu võistlussärki. Kuna ma lihtsalt müügist ei olnud huvitatud, saime kaubale, et ettevõtte annetab raha asemel hoopis ühe noortele sobiva maanteeratta. Kaup oli igati aus ja korralik ning 48cm raamiga maanteeratas lubati saata Eestisse. Soovisin, et ratas läheks mõnele värskelt tegevust alustanud klubile, kus enamasti algus raskem ja toetajaid vähem kui juba tegutsevatel klubidel. Konsulteerisin Eesti maanteekoondise treeneritega ja nende soovitusel jäigi sõelale väike, aga tubli ja arenev Otepää Rattaklubi. Soovin klubile edu ja loodan, et ratas leiab kasutust. Ühtlasi tänan Heikot, kes ratta „välja võlus“, kohale toimetas ja seeläbi meie kohalikku rattasporti toetas.”

„Meie klubi kõigil liikmetel on suur au ja rõõm, et Tanel Kangert on soovinud klubi toetada ning just Otepää Rattaklubi arengusse panustada. Tanel Kangerti ja Heiko Sepa poolt kingitud tipptasemel ratas on lastele väga motiveerivaks nii võistlustel kui ka trennides. Otepääl ja Lõuna-Eestis tegutsev väike rattaklubi on võtnud enda südameasjaks arendada ja pakkuda võimalust lastele ning noortele tegeleda rattaspordiga. Otepää Rattaklubi läheb enda viiendale hooajale vastu täis sportlikku ootust ja võistlushimu,“ vastas Otepää Rattaklubi treener Vosman rahulolevalt.

Rattaklubi president Andri Lebedev ja treener Ekke-Kaur Vosman on eelseisva hooaja suhtes ootusärevad. Vosmani sõnul on treeningud sujunud hästi ja noorte areng märgatav. „Loodame klubi noortega olla järgmisel hooajal stabiilsed ja näidata sõitudel arengut. Hetkel Audentese Spordigümnaasiumis treenival Kert Roosel seisab ees väga tähtis hooaeg. Noorte spordist U23 vanuseklassi siirduval klubi kogenuimal sportlasel loodan hooaja jooksul õnnestumisi nii Eesti Meistrivõistlustel kui ka võimaluse realiseerumist minna ennast tõestama Prantsusmaale, mis oleks suur samm edasi tippspordi suunas. Veelkord suured tänud Tanel Kangertile, Heiko Sepale ja Oslo Sportslager AS-ile toetuse ja panuse eest!“ lisas Vosman.

Fotol: Tanel Kangert Otepää Rattaklubile mineva rattaga EVEREST. Erakogu

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X