TANEL KANGERT MM-I TEMPOSÕIDUS 21.

Tanel Kangert teenis Austrias Innsbruckis peetud maanteesõidu MM-il meeste temposõidus 21. koha. Maailmameistriks krooniti austraallane Rohan Dennis.

Kangert oli esimeses vaheajapunktis 24. ja suurema tõusu järel kerkis teiseks punktiks 16. positsioonile. Distantsi lõpuosa laskumisega andis ta aga viis kohta ära.

Hõbedale tuli hollandlasest tiitlikaitsja Tom Dumoulin, kes kaotas Dennisele  1.21,09 ja pronksile tuli belglane Victor Campenaerts ajaga 1.21,62.

„Rada oli minu meelest raskem kui esialgu ehk hinnati. Tõus oli igal juhul raske, seal ma kahjuks ei hiilanud. Tundsin ennast ratta seljas ebamugavalt, ilmselt pean asendi  enne järgmist sõitu üle vaatama. Üllatavalt jõudsin paremini sõita just siledal maal. Igaljuhul on tase MM-il metsik, tänane eraldistart ja keskmine kiirus tundub vee tagantjärgigi kosmos,“ võttis Kangert sõidu kokku.

„Grupisõidul oleme Reinuga mõlemad valmis raskeks sõiduks. Viimaste nädalate head sõidud lisavad Reinule kindlust ja kui sõidu käigus vaja, olen tema tarvis olemas.,“ kommenteeris Kangert pühapäeval toimuvat grupisõitu, kus astuvad koos Rein Taaramäega stardijoonele.

Impression
X