Tanel Kangert lõpetas Itaalias teisel etapil peagrupis

Tanel Kangert (Team BikeExchange) lõpetas Sardiinias toimuva velotuuri 1st Settimana Ciclistica Italiana (UCI 2.1) teisel etapil (Sassari – Oristano; 185,5 km) peagrupis.

Võistluse võitis grupifinišist sakslane Pascal Ackermann (Bora- hansgrohe; 4:26.40), edestades Kangerti ungarlasest meeskonnakaaslast Barnabas Peaki ja belglast Sep Vanmarcke’i (Israel Start-Up Nation). Kangert lõpetas peagrupis, sai võitjaga sama aja ja 45. koha.

Kokkuvõttes jätkab esikohal itaallane Diego Ulissi (UAE-Team Emirates). Teisel positsioonil on Alberto Bettiol (Itaalia koondis; +0.04) ja kolmandaks kerkis Vanmarcke (+0.06). Kangert tõusis kokkuvõttes neli kohta ning jätkab 44. kohal, kaotades liidrile ühe minuti ja 21 sekundiga.

Velotuuri kolmandal etapil ootab rattureid ees 180,9 kilomeetrit. Finiš on Cagliari linnas. Distantsi keskele jääb üks teise ja üks kolmanda kategooriaga tõus. Mitmepäevasõit lõpeb pühapäeval.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X