Tanel Kangert Astana rahaprobleemidest: see võis olla lihtsalt kaval lüke

whbu1iui.vyx

Veebruari lõpus ehmatas Astana profiklubi peamänedžer Aleksander Vinokurov rattamaailma jutuga, et meeskond võib rahaprobleemide tõttu tegevuse lõpetada. Tema sõnul polnud (peamiselt Kasahstani riigiga seotud) sponsorid lubatud raha maksnud ja meeskond elab vaid säästudest. Pealegi olevat ratturid palgata.

Mitmed sõitjad lükkasid juba toona Vinokurovi väited ümber ja juba 2011. aastast Astana ridades leiba teeninud Tanel Kangert pole samuti millestki puudust tundnud.

„Lugesin neid jutte esimest korda lehest. Kui mingi arusaamatus oli, siis nii kõrgel tasemel, et sportlasteni jõudis see väljaspoolt. Meie ei tunnetanud midagi ja meeleolud olid head. Tulemused läksid pärast raputust isegi paremaks. Tundub, et nüüdseks on kõik lahenenud. Võib-olla oli see lihtsalt kaval lüke, et sponsorrahad kiiremini arvele jõuaksid,“ arutles eestlane.

Allikas: sport.ohtuleht.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X