TÄNA OTSE | Kuidas läheb Liisa Ehrbergil EM-i grupisõidus?

527111hb6dat63

Hollandis Alkmaaris jätkuvad jalgratta maanteesõidu Euroopa meistrivõistlused eliitklassi naiste grupisõiduga, millele saab kaasa elada ETV ja ERR-i spordiportaali vahendusel alates kella 14.30-st. Võistlust kommenteerivad Siim-Erik Alamaa ja Kristo Enn Vaga.

Eestlannadest asub starti Liisa Ehrberg, kes kannab võistlusnumbrit 101. Hollandi amatöörklubis Jos Feron Lady Force igapäevaselt treenivale Eesti grupisõidule meistrile peaksid madalmaadele omased kitsad, tehnilised teed, munakivilõigud, küljetuul ja agressivne sõitmine olema tuttavad. Mullu Ehrberg EM-il tulemust kirja ei saanud, aga tänavu võivad peaaegu kodused tingimused eestlannale sobida.

115-kilomeetrisel võistlusmaal asub tiitlikaitsjana starti Marta Bastianelli, kelle tugev naiskond ja sprinterlikud omadused võivad itaallannale võidu kätte mängida ka seekord. Oma sõna tahavad kodusel EM-il kindlasti sekka öelda ka Hollandi naised.

Peale naiste grupisõitu jääb pühapäeval sõite veel vaid meeste grupisõit, millele saab samuti kaasa elada ETV j ERR-i spordiportaali vahendusel.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X