Talviste karikavõistluste finaaletapist toimub otseülekanne.

stardinimekiri_1

7. Tartu Linna Talvised karikavõistlused on jõudnud finaaletapini ja sellest on kavas teha Spordiklubi Velo facebook`i kodulehel otseülekanne, tulemused on jooksvalt kättesaadavad aadressil: www.bmx.pani.ee. Võistlused toimuvad juba sel nädalavahetusel, 17.- 18.03., võistluste algus laupäeval kell 12.00, pühapäeval kell 11.00, treeningsõidud algavad 1 tund varem.

Sel nädalavahetusel tõmmatakse siis joon alla kogu talve kestnud BMX krossiratturite võistlussarjale ja ees ootavad juba võistlused välisradadel. Nii mõneski vanuseklassis on parimatel asjad juba paigas ja nad ootavad oma karikaid, mõnel tuleb viimasel etapil veel tõsiselt pingutada, et oma paremust tõestada. Võistluste tase on tõusnud kogu karikasarja vältel ja see võistlus on andnud tõhusa panuse meie BMX krossiratturite sõidumeisterlikkuse parandamisel.

Aga nagu öeldakse, et ratas ise ei sõida ja kuidas ratturid sellega hakkama saavad, saab igaüks nüüd jälgida ka interneti vahendusel.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X