Tallinna rahvasõidul võidutsesid Markus Pajur ja Mari-Liis Mõttus

647086hb687t63

Hawaii Express Estonian Cupi kolmanda osavõistlusel, Tallinna rahvasõidul, võidutses meeste eliitklassis Markus Pajur (VO2 Specialized).

Jõuvahekorrad paika juba poolel maal. “Keskendun küll sellel hooajal rohkem maanteele, aga rattasõidud annavad vaheldust ja teevad tuju heaks. Korra hakkasin kahtlema, kas oli õige tegu rünnata, sest nägin, et proovitakse igal kümnel juhul mulle järele tulla. Ainus mõte, mis peas vasardas oli – saaks ometi lageda pealt metsa singlitele ära. Eks see palavus aitas ka kaasa, olen ju suht kleenuke ja talun kuuma rohkem. Ära tuli ja väga hea meel on selle üle.”

Europargi mäefiniši ja Küüslaugufesti vahefinišid läksid täna Gert Jõeäärele. Esikolmiku madalamad kohad hõivasid Gert Jõeäär ja Caspar Austa.

Naiste poolelt tuli esimesena üle lõpujoone mägisema Eestimaa esindaja, võroke Mari-Liis Mõttus. “Enne starti ei osanud midagi arvata, tegin see nädal tugevamalt trenni, taastumiseks ei jäänud aega. Aga voogav ja vahelduv rada oli täna täpselt mulle tehtud – kogu aeg tuli nii-öelda peal hoida ja kummipaela effekti ei tekkinud kordagi. Tasus pealinna tulla.”

Teisena lõpetas naistest Liisa Ehrberg, kolmandana Janelle Uibokand.

Hansgrohe kiirenduskilomeetri võitis meestest Anti Arumägi, naistest Mari-Liis Mõttus.

Võistkondlikus arvestuses hõivas poodiumi kõrgeima astme KoMo/Veloplus, naiskondadest Hawaii Express/Cyclon.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X