Tallinna 11. Rahvasõidu võitsid Joosep Mesi ja Carol Kuuskman

20210815154631_edit_39138777311736

Filter Maanteekarikasarja neljandal etapil, Tallinna 11. Rahvasõidul pälvis esikoha uhkes üksinduses lõpetanud Joosep Mesi.

Soolosõitu teinud Mesi pälvis 117,5-kilomeetrises sportsõidus esikoha ajaga kaks tundi, 39 minutit ja 42 sekundit. Pelotoni rattur edestas 15 sekundiga Madis Mihkesli ja Vahur Valvast. Esimese kuue parema hulka jõudsid veel Romet Pajur, Gert Kivistik ja Aaron Aus.

85,2 kilomeetri pikkusel harrastussõidul teenis väikesest grupifinišist esikoha Tanel Lillesaar. Teise ja kolmanda koha said Kaupo Raag ja Rainer Sildvee. Samas grupis lõpetanud Kurmo Neemela, Ove Lillmaa ja Mart Vainre pidid leppima vastavalt neljanda – kuuenda kohaga.

Väiksemat grupifinišit nägi ka 52,9-kilomeetrisel rahvasõidul, milles oli kiireim Alar Nigul. Teise koha sai parima naisratturina lõpetanud Carol Kuuskman ja kolmanda Jaanus Prükkel. Naiste arvestuses pälvis teise koha neljandana finišeerinud Birgit Tito ja kolmanda koha sai üldarvestuses 13. positsioonil lõpetanud Kate Macleod.

Noortesõidul, millel oli samuti pikkust 52,9 kilomeetrit, võidutses Karl Kurits, edestades Martti Lenziust ja Virgo Mitti.

Filter Maanteekarikasarja viies ja ühtlasi viimane etapp toimub 29. augustil, mil peetakse Filter Elva 36. rattapäev.

Fotol: Joosep Mesi (Kristjan Kivistik)

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X