Taaramäel tervis jukerdab, laager lõppes treeningu keskel autosse istumisega

rein-taaramae-koduses-miljoos-85124641

Profijalgrattur Rein Taaramäel (Direct Energie) kulgeb ettevalmistus uueks hooajaks üle kivide ja kändude.

Taas on välja löönud kahe aasta tagune mure, mis seotud kilpnäärme alatalitusega. Paar viimast nädalat on Taaramäe saanud hormoonravi, mis peaks terviseprobleemile leevendust tooma.

“Katjuša viimasel aastal oli sama jama,” sõnas Calpe treeninglaagri autos lõpetanud rattamees. “Kui tempo üles võetakse, ei suuda ma teistega sammu pidada. Olin sunnitud treeningu pooleli jätma. Viis päeva tiksusin laagris niisama, sõitsin kergelt 50-60 kilomeetrit. Nüüd lähen tagasi Monacosse ja kohe arsti juurde. Verepilt näitab ära, kas ravikuur on seisundit parandanud või mitte,” lisas Taaramäe, kelle sõnul vähemalt esialgu tema võistlusgraafikut muutma ei hakata.

“Meeskond suhtub mõistlikult. Kõige tähtsam on tervis korda saada, alles siis hakkame tulemust taga ajama. Praegu on keeruline seis,” tunnistas Taaramäe.

Allikas: sport.delfi.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X