Taaramäe valmistub Giro’ks ja Vuelta’ks ning Tokyo olümpiale pigem ei lähe

Koduleht 1920x1280 Rein Taaramäe

Podcast “Jalgrattapalavik” teeb aprillis avalöögi Shimano küsimusmänguga ning vestleb aktuaalsetel teemadel Rein Taaramäega. Eesti viimase kümnendi üks edukamaid profijalgrattureid viibib hetkel mäestikulaagris Hispaanias Sierra Nevadas, kus näpistas tunnikese, et saatejuhi ja kuulajate uudishimu rahuldada.

Mõistagi räägime kõigest, mis seotud Taaramäe endaga:
* Uus klubi ja roll meeskonnas;
* Kommentaarid käesoleva aasta startide kohta;
* Mitu suurtuuri tänavu terendab ning mis hoiab silma säramas;
* Mida ta tegi pärast Kataloonia velotuuri Hollandis;
* Ootamatu avaldus Tokyo olümpiat silmas pidades.

Pärast Shimano rattajuttude ja küsimusmängu vahepala räägime Taaramäega rattamaailma üldisematel teemadel. Kas UCI ehk rahvusvaheline jalgratturite liit on läinud keeldude ja käskudega üle võlli? Juttu tuleb laskumise asenditest, joogipudelitest ja sõidu ajal taskust maha kukkunud geelipakenditest. Võib olla peaks UCI hoopis tegelema asjadega, mis on märksa olulisemad ja suurema kaaluga. Kas Chris Froome on jäädavalt kõrgest mängust väljas, kas Ineos suudab tänavu suurtuure valitseda, mida arvata 5-aastastest lepingutest jne. Jututeemasid jagub.

Vestlust veab Ivar Jurtšenko.
Allikas: https://sport.delfi.ee/artikkel/93070095/kuula-taaramae-valmistub-giro-ks-ja-vuelta-ks-ning-tokyo-olumpiale-pigem-ei-lahe

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X