TAARAMÄE UUS KLUBI TÕUSEB WORLD TOURI

Belgia klubi Circus-Wanty Gobert, kus hakkab järgmisel hooajal sõitma Rein Taaramäe, tõuseb kõrgeimasse seltskonda ehk World Touri. Rattatiimi omav ettevõte Want You Cycling võtab üle Continuum Sportsi ehk ettevõtte, mis opereerib käesoleva hooaja järel peasponsorita jäävat ja rahalistes raskustes olevat CCC Teami.

“Koos Want You Cycling kaasasutajate Benoit Soeneni, Christophe Wanty, Ronald Goberti ja David Sauvage’iga oleme oma projekti samm sammu haaval arendanud eesmärgiga jõuda ühel päeval World Touri,” lausus Want You Cyclingu mänedžer Jean-François Bourlart. “Ajastus peab olema õige, struktuur peab olema paigas ja meie partnerid peavad olema valmis meile järgnema. Võtame uhkusega Jim Ochowiczilt ja Gavin Chilcotilt projekti üle ning jätkame World Touris. Olen kindel, et oleme World Touris edukad.”

Praegu on veel vara öelda, kui mitu CCC Teami ratturit saavad lepingu Circus-Wanty Gobertiga, kellel on 2021. aastaks kehtivad kontrahtid juba 18 mehega. Nimekirjas on sportlasi Belgiast, Hollandist, Prantsusmaalt, Austraaliast, Norrast ja Itaaliast. CCC Teami tänavusest koosseisust on uue tööandja leidnud üheksa ratturit.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X