Taaramäe tuli Rwanda tuuri etapil teiseks

Rein Taaramäe on end pärast keerulist hooaja algust leidmas. Rwanda velotuuri 3. etapil (213,1 km) saavutas Direct Energie rattur teise koha. Taaramäe kaotas teise etapi järjest võitnud Merhawi Kudusele (Astana) 15 sekundit. Kolmandaks tuli Matteo Badilatti (Israel Cycling Academy), kes jäi Kudusest maha 43 sekundit.

Kokkuvõttes jätkab üldliidrina Kudus, 17 sekundit kaotav Taaramäe tõusis teisele kohale. Kolmas on Badilatti, kes jääb Taaramäest maha 28 sekundit. Homme on kavas samuti mägine etapp, millel pikkuseks 103 km. Velotuur lõppeb pühapäeval.

Allikas: marathon100.com