TAARAMÄE TIIM LIIGUB SUURTUURIDE KURSIL

1205-single-default

Nii Rein Taaramäe tööandja Team Total Direct Energie kui ka Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy on esitanud taotluse pääsemaks järgmisel hooajal World Touri. Kui see ei peaks neil õnnestuma ja meeskonnad jätkavad Pro Continental tasemel, on neil sellegipoolest võimalus suurtuuridel osaleda.

Alates järgmisest aastast muutub suurtuuridele wild card‘ide eraldamise kord. Kahele paremale Pro Continental tiimile on koht garanteeritud ja korraldajad saavad ise kutsuda vaid kaks meeskonda. Praegust edetabelit vaadates on parimad võimalused Team Total Direct Energiel, kes hoiab Pro Continental klubide hulgas 4608 punktiga teist kohta.
Juhib 4752 silmaga Wanty-Gobert Cycling Team, kolmas on Cofidis (4585). Israel Cycling Academy hoiab kuuendat positsiooni (3482).

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X