Taaramäe tegi Omaanis hooaja avastardi, Laas tulemust kirja ei saanud

Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) alustas hooaega Omaanis peetud ühepäevasõidul 1st Muscat Classic (UCI 1.1), kus pälvis 43. koha.

Omaani velotuuri eel esimest korda peetud ühepäevasõidul tuli 174 kilomeetri jooksul ületada kuus tõusu. Väikesest grupifinišist näitas kõige kiiremat minekut 27-aastane belglane Jenthe Biermans (Team Arkea Samsic; 4:27.48), alistades kaasmaalase Jordi Warlopi (Soudal – Quick Step) ja itaallase Andrea Venrame (AG2R Citroen Team).

Taaramäe finišeeris grupis, mis kaotas võitjale ühe minuti ja 26 sekundiga ning sai 43. koha. Teise eestlasena stardis olnud Martin Laas (Astana Qazagstan Team) tulemust kirja ei saanud. Mõlemad eestlased stardivad laupäeval algavale viiest etapist koosnevale Omaani velotuurile (UCI 2.Pro), kus Taaramäe lõpetas mullu kõrgel 8. kohal, aidates üldvõiduni meeskonnakaaslase Jan Hirdi.