Taaramäe sai Prantsusmaal sõidetud temposõiduvõistlusel 12. koha

Prantsusmaal Les Herbiersis peetud 39. Chrono des Nations (UCI 1.1) temposõiduvõistlusel pälvis Eesti valitsev meister Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) 12. koha.

Esikoha napsas 44,5-kilomeetrisel distantsil veenva eduga valitsev Euroopa meister Stefan Küng (Groupama – FDJ) ajaga 51.47, mis teeb keskmiseks kiiruseks 51,561 km/h. Teise koha teenis taanlane Martin Toft Madsen (BHS – PL Beton Bornholm; +0.36) ja kolmanda itaallane Alessandro de Marchi (Israel Start-Up Nation; +1.16). Neljandaks tuli Uus-Meremaa temposõidu meister Aaron Gate (Black Spoke Pro Cycling Academy; +1.22) ja viienda kohaga tuli üllatuslikult leppida belglasel Remco Evenepoelil (Deceuninck – Quick Step; +1.22). Taaramäe kaotas võitjale kahe minuti ja 22 sekundiga.

Naiste seas pälvis esikoha valitsev Euroopa meister Marlen Reusser (Ale BTC Ljubljana) ajaga 33.36. Teise koha sai austerlanna Anna Kiesenhofer (+0.52) ja kolmanda sakslanna Mieke Kröger (TeamCoop -Hitec Product; +0.52).

Stefan Küng (Groupama – FDJ)
Pildil 🥇Stefan Kung – Groupama FDJ 🥈Martin Toft Madsen – BHS PL Beton Bornholm 🥉Alessandro De Marchi – Israël Start-Up Nation