Taaramäe lõpetas Valencia velotuuri teisel etapil peagrupis: taastumine on hea ja jalad paremad

Rein Taaramäe

Hispaanias jätkuval Valencia velotuuri (UCI 2.Pro) teisel etapil (Canals – La Valldigna; 162,7 km) finišeeris Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty) peagrupis. Soolovõidu teenis sloveen Matej Mohoric (Bahrain – Victorious; 3:47.47).

Viimased 6,2 kilomeetrit üksi sõitnud Mohoric edestas lõpujoonel peagruppi 13 sekundiga. Taaramäe ületas finiši 28. positsioonil.

„Taastumine on hea ja jalg parem, aga väga raske oli,“ tõdes Taaramäe. „Homme peaks kergem päev olema ja see peaks aitama kaks esimest raskemat päeva ära seedida. Peale seda peaks juba teine minek tulema.“

Üldarvestuses jätkab liidrina itaallane Alessandro Tonelli (VF Group – Bardiani CSF – Faizane). Mohoric (+1.08) kerkis soolovõidu järel teiseks, kolmas on austerlane Felix Grossschartner (UAE Team Emirates; +1.28). Taaramäe tõusis kokkuvõttes 12 positsiooni võrra ning jätkab 27. positsioonil.

Kolmandal etapil sõidavad ratturid San Vincente del Raspeigist Orihuelasse, distantsiks on 161,3 kilomeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X