Taaramäe lõpetas Hiinas toimuval velotuuri avaetapil peagrupis, võitis Gaviria

Hiinas toimuval velotuuri Gree-Tour of Guangxi (2.UWT) avaetapil lõpetas Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) peagrupis 55. kohal. Sõidu võitis Kolumbia rattur Fernando Gaviria (UAE – Team Emirates).

Behai teedel sõidetud 135,6-kilomeetrisel avaetapil lõpetas peagrupp ajaga kaks tundi, 53 minutit ja 42 sekundit. Gaviria edestas finišijoonel sakslast Pascal Ackermanni (Bora-hansgrohe) ja itaallast Matteo Trentini (Mitchelton-Scott). Taaramäe sai võitjaga kirja sama aja.

Peale preemiasekundite jagamist stardib teisel etapil liidrisärgis Gaviria, kes edestab kokkuvõttes Askermanni nelja ja Trentini kuue sekundiga. Taaramäe hoiab 57. kohta ja kaotab võitjale kümne sekundiga.

Teisel etapil sõidavad ratturis 152,3 kilomeetrit. Velotuur lõpeb järgmisel teisipäeval.