Taaramäe lõpetas Hiinas peagrupis, Gaviriale teine etapivõit

Hiinas jätkuval velotuuri Gree-Tour of Guangxi (2.UWT) viiendal etapil lõpetas Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) grupifinišis, kus sai 65. koha. Oma teise etapivõidu pälvis Kolumbia rattur Fernando Gaviria (UAE – Team Emirates).

Tuuri pikimal, 212-kilomeetrisel etapil jõudis peagrupp finišisse ajaga viis tundi, 13 minutit ja 42 sekundit. Gaviria edestas lõpujoonel sakslast Pascal Ackermanni (Bora-hansgrohe) ja itaallast Matteo Trentini (Mitchelton-Scott). Taaramäe sai võitjaga sama aja ning 65. koha.

Kokkuvõttes esikümnes muutusi ei toimunud. Esikohal jätkab neljandal etapil võidutsenud hispaanlane Enric Mas (Deceuninck-Quick Step). Teisel kohal on Kolumbia rattur Daniel Felipe Martinez (+0.05; EF Education First) ja kolmandal itaallane Diego Rosa (+0.14; Team Ineos). Taaramäe tõusis tänase etapiga neli kohta ning jätkab 42. positsioonil.

Velotuuri viimasel päeval sõidavad ratturid 168,3 kilomeetrit. Taaramäe lõpetab selle mitmepäevasõiduga hooaja.