Taaramäe lõpetas Arctic Race velotuuri 27. kohaga

Norras lõppenud Arctic Race velotuuril sai Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) viimasel etapil 43. ja kokkuvõttes 27. koha.

Velotuuri viimase, 165-kilomeetrise etapi võitis norralane Markus Hoelgaard (Uno-X Norwegian Development Team), edestades lõpuspurdis enda kaasmaalast Amund Gröndahl Jansenit (Team Jumbo-Visma). Kolmanda koha sai Astana profitiimi kuuluv kasahh Aleksei Lutšenko, kaotades kolme sekundiga.

Tänu kolmandale kohale võttis Lutšenko ka mitmepäevasõidu üldvõidu, edestades kokkuvõttes vaid sekundiga prantslast Warren Barguili (Team Arkea Samsic). Üldarvestuses oli kolmas lätlane Krists Neilands (Israel Cycling Academy), kaotades Lutšenkole 19 sekundiga.

Kokkuvõttes 27. koha saanud Taaramäe kaotas Lutšenkole 13.38.