Taaramäe lõpetas Aragoni tuuri 4. kohaga

Hispaanias toimunud mitmepäevasõidu Vuelta Aragon (UCI kategooria 2.1) võitis hispaanlane Jaime Roson (Movistar). Viimasel etapil kõvasti tööd teinud Rein Taaramäe (Direct Energie) sai kokkuvõttes 4. koha.

Tänase mägise etapi lõputõusu keskel ründas Roson ning kuna teised favoriidid tööd teha ei tahtnud või suutnud, siis mitme kilomeetri jooksul vedas just eestlane nelja konkurenti liidrile järgi. Kui Roson kinni püütud sai, ründas omakorda hispaanlane Mikel Bizkarra (Euskadi – Murias ), kellele keegi enam järgi minna ei suutnud ning Bizkarra võttis etapivõidu. Teiseks spurtis võitja meeskonnakaaslane Garikoitz Bravo ning kolmandana ületas lõpujoone Roson. Taaramäe finisheeris viiendana.

Kokkuvõttes piisas Rosonile kolmandast kohast, et tuuri üldvõitjaks tõusta. Teiseks tõusis täna neljanda koha saanud Javier Moreno (Delko Marseille Provence KTM) ning etapivõit tõstis Bizkarra kolmandaks. Taaramäe pidi leppima neljanda kohaga – kolmas koht jäi vaid kahe sekundi kaugusele. Võitjale kaotas ta kokkuvõttes 8 sekundit.

Mihkel Räime (Israel Cycling Academy) tulemus pole veel teada.

Fotol Rein Taaramäe (paremal) meeskonnakaaslastega.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X