Taaramäe klubi jäi Madridis liidrisärgist ilma

caja

Madridi mitmepäevasõidu 2. etapi (164,5 km) võitis Alex Aranburu (Caja Rural-Seguros RGA), kes edestas 16 mehe vahel peetud grupifinišis Romain Hardyt (Team Arkéa Samsic) ja Vicente García de Mateosi (Ludofoods Louletano Aviludo).

Avaetapi võitnud Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) tiimikaaslane Niccolò Bonifazio pidi leppima 80. kohaga, kaotades Aranburule rohkem kui 15 minutit. Taaramäe oli mägisel etapil Team Total Direct Energie ratturitest paremuselt teine, ületades finišijoone 28-ndana (+0.28).

Aranburu tõusis ka võistluse üldliidriks – karjääri teise võidu pälvinud hispaanlane edestab Hardyt ja Clément Russo’d (Team Arkéa Samsic). Üldarvestuses on 16 paremal ratturil sama aeg. Taaramäe kerkis 41 koha võrra 28. positsioonile (+0.28). Jõuproov lõppeb homme, kui Madridi tänavatel on kavas sile etapp (99,9 km.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X