Taaramäe kerkis Prantsusmaal 25 parema sekka

Prantsusmaal jätkuval UCI 2.1 kategooria mitmepäevasõidul Etoile de Besseges saavutas Rein Taaramäe (Intermache – Wanty – Gobert Materiaux) laupäeval sõidetud 152-kilomeetrisel neljandal etapil (Rousson – Saint-Siffret) 25. koha (+0.25).

Etapivõidu teenis itaallane Filippo Ganna (INEOS Grenadiers) ajaga 3:22.59. Gannale järgnes 17 sekundiga kaotanud 19-pealine jälitajate grupp, mille eesotsas lõpetasid teiseks tulnud prantslane Christophe Laporte (Cofidis) ja kolmanda koha saanud sakslane Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe).

Üldliidri positsioonil jätkab laupäevases sõidus 12. koha saanud belglane Tim Wellens (Lotto Soudal), kelle edu teist kohta hoidva kaasmaalase Edward Theunsi (Trek-Segafredo) ees on 44 sekundit. Kolmandat kohta hoidev taanlane Mads Würtz Schmidt (Israel Start-Up Nation) kaotab Wellensile 46 sekundiga.

Rein Taaramäe kerkis üldarvestuses 22 kohta ja asub nüüd 25. positsioonil (+3.34).

Mitmepäevasõidu lõpetab pühapäeval peetav 11-kilomeetrine Ales’ temposõit.