Taaramäe jätkab Rwanda velotuuril teisel kohal

Eksootilise Rwanda velotuuri (UCI 2.1) neljandal etapil Rein Taaramäe (Direct Energie) kõrgesse mängu ei sekkunud. Eestlane sai kirja 32. koha, kuid mitmepäevasõidu kokkuvõttes jätkab ta teisel positsioonil.

Rubavust Karongi sõidetud 103-kilomeetrise etapi võitis Edwin Avila (Israel Cycling Academy) ajaga 2:37.32. Teise koha sai sama ajaga lõpetanud hispaanlane Pablo Torres (Interpro Cycling Academy). Kolm sekundit hiljem ületas finišijoone Eritrea koondise rattur Sirak Tesfom. Taaramäe lõpetas võitjast hiljem viis minutit ja 43 sekundit.

Kokkuvõttes jätkab esikohal Merhawi Kudus (Astana Pro Team). Taaramäe kaotab Eritrea meistrile 17 sekundit ning kolmandat kohta hoiab šveitslane Matteo Badilatti (Israel Cycling Academy; +0.45).

Velotuuri viiendal etapil sõidavad ratturid 138,7 kilomeetrit. Mitmepäevasõit lõpeb pühapäeval.