Taaramäe ja Räime koduklubid värbasid uusi rattureid

668497heb8bt63

Rein Taaramäe tööandja Team Total Direct Energie allkirjastas kahe aasta pikkuse lepingu belglase Dries van Gesteliga.

24-aastane sportlane on alates 2016. aastast esindanud Pro Continental klubi Sport Vlaanderen – Baloise. Oma ainsa võidu teenis van Gestel tunamullusel Fjordide velotuuril, kui oli parim avaetapil, vahendab Spordipartner.ee.

Mihkel Räime tööandja Israel Cycling Academy sõlmis kaheaastase lepingu viiendat hooaega Cofidise ridadesse kuuluva Hugo Hofstetteriga. 25-aastase prantslase nimel on üks võit – ta oli mullu kiireim Tour de l’Aini avaetapil. Israel Cycling Academy loodab, et Hofstetterist on suur abi ühepäevasõitudel.

“Vajasin uut väljakutset ja olen rahul, et sõlmisin lepingu Israel Cycling Academyga, sest tegemist on erineva kultuuriga,” lausus Hofstetter. “Tahan anda endast maksimumi klassikutel nagu Milano-San Remo ja Pariis-Roubaix ning sõita oma esimesel suurtuuril. Olen kõva võitleja. Mulle meeldivad rasked ja kurnavad võidusõidud.”

Taaramäe ja Räime praegused lepingud kehtivad aasta lõpuni.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X