Taaramäe ja Mihkelsi tiimikaaslane võitis Dauphine velotuuril etapi, liidrina jätkab Vingegaard

Prantsusmaal jätkunud Dauphine velotuuri kuuendal etapil (170,2 km) võidutses Rein Taaramäe ja Madis Mihkelsi meeskonnakaaslane, sakslane Georg Zimmermann (Intermarche – Circus – Wanty). Mitmepäevasõidu üldliidrina jätkab Jonas Vingegaard (Jumbo-Visma).

Zimmermann kuulus etapil jooksikute hulka ning edestas finišis prantslast Mathieu Burgaudeau’d (TotalEnergies+0.01) ja hispaanlast Jonathan Castroviejot (INEOS Grenadiers; +0.08). Mihkels ja Taaramäe lõpetasid grupis, mis kaotas võitjale kümne minuti ja 35 sekundiga ning said vastavalt 85. ja 87. koha.

Mitmepäevasõidu üldliidrina jätkab Vingegaard, kelle edu on austraallase Ben O’Connori (AG2R Citroen) ees üks minut ja kümme sekundit. Kolmandal positsioonil jätkab prantslane Julian Alaphilippe (Soudal – Quick Step +1.23). Mihkels hoiab 94. (+34.25) ja Taaramäe 107. (+39.02) kohta.

Laupäeval on velotuuril kavas mägine etapp, millel pikkust 147,9 kilomeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X