Taaramäe: enesetunne läheb paremaks

rein3

Direct Energie rattur Rein Taaramäe tegi oma Facebooki kontol kokkuvõtte viimase aja tegemistest. Pärast kolme nädala pikkust mäelaagrit Sierra Nevadas hakkab Taaramäe vormi timmima mägisteks velotuurideks. Seetõttu pole Vändrast pärit sportlasel veel märkimisväärseid tulemusi ette näidata.

Näiteks pärast 6.-8. aprillini Prantsusmaal peetud velotuuri Circuit des Ardennes märkis Taaramäe, et kindlasti oli see hea hüppelaud järgmisteks startideks. Sellele järgnenud Fleche Brabancone’iks polnud eestlane piisavalt taastunud ja ta katkestas 25 km enne lõppu.
Eelmisel laupäeval üritas Taaramäe Finistere klassikul 40 km enne lõppu üksinda eest ära sõita ja sai 20 km temposõitu harjutada enne, kui grupp ta kinni püüdis. “Minek oli küll hea, aga mitte nüüd nii võimas, et 40 km üksi lammutada. 20 km enne joont oligi kõik jälle koos. Tegin veel viimase niiöelda hingetõmbe ja aitasin oma tiimi eelviimase tõusu all ning siis olin omadega läbi ja jäin maha. Viimase 10 km lõpuringi ajal istusin juba bussis,” kirjutas Taaramäe.

Pühapäeval osaleb Taaramäe kuulsal Liege-Bastogne-Liege’i klassikuga Belgias. “Võtan asja rahulikult. Pole midagi kaotada, pigem võita. Vaatan pigem tulevikku. Peagi algavad ka minule sobivad võidusõidud, mägisemad velotuurid ja mis põhiline – enesetunne läheb paremaks,” kinnitas Taaramäe.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X