Taaramäe ei suutnud paremate tempos püsida

Rein Taaramäe (Direct Energie) teenis Prantsusmaal toimuva UCI 2.1 kategooria velotuuri La Route d’Occitanie – La Dépêche du Midi kolmandal etapil (Arreau – Luchon Hospice de France; 173 km) 31. koha ja langes kokkuvõttes kõrgest konkurentsist.

Kolme esimese kategooria tõusuga etapi võitis kolumblane Ivan Ramiro Sosa (Ineos; 4:54,57), kes edestas sama aja saanud üldliider Alejandro Valverdet (Movistar). Kolme sekundiga kaotas neile kolumblane Rigoberto Uran (Education First).

Taaramäe lõpetas võitjast üheksa minutit ja kaks sekundit hiljem ning sai 31. koha.

Velotuuri kokkuvõttes säilitas Valverde liidrikoha ja Sosa kaotab talle kaheksa sekundiga. Kolmandaks kerkinud Uran jääb hispaanlasest 17 sekundi kaugusele.

Taaramäe kukkus kaheksandalt kohalt 22. positsioonile (+9.28).