Taaramäe alustas velotuuri Prantsusmaal 24. kohaga

Rein Taaramäe

Prantsusmaal alanud 56. Tour du Limousin – Perigord – Nouvelle Aquitaine (UCI 2.1) velotuuri avaetapil (165,7 km) teenis Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) 24. koha.

Ligi 2500 tõusumeetriga etapil teenis soolovõidu prantslane Romain Gregoire (Groupama – FDJ; 4:00.05), edestades kaasmaalast Benoit Cosnefroyd (AG2R Citroen Team) 19 ja austraallast Michael Storerit (Groupama – FDJ) 20 sekundiga. Taaramäe finišeeris väikeses grupis, mis kaotas võitjale 37 sekundiga.

Velotuuri teisel etapil ootab rattureid ees 185,6 kilomeetrit.