Taanis teenis teise etapivõidu Hollandi sprinter, Karl Patrick Lauk 94.

Taanis jätkuva velotuuri (UCI 2.Pro) kolmandal etapil (Otterup – Herning; 239,3 km) pälvis juba teise etapivõidu Hollandi sprinter Olav Kooij (Jumbo-Visma). Karl Patrick Lauk (Bingoal Pauwels Sauces WB) sai 94. koha.

Kooij (5:18.45) edestas grupifinišis meeskonnakaaslast Christophe Laporte’i ja taanlast Magnus Corti. Lauk kaotas võitjale üheksa minutit ja sai 94. koha.

Kokkuvõttes hoiab liidripositsiooni ameeriklane Magnus Sheffield (Ineos Grenadiers), teist kohta hoiab sama ajaga Laporte ja kolmandat taanlane Mattias Skjelmose Jensen (Trek – Segafredo; +0.03). Lauk on 100. kohal, jäädes liidrist maha kümne minuti ja 58 sekundiga.

Reedel sõidetakse velotuuril 167,3-kilomeetrine siledam etapp.