Šveitsi koondis krooniti maastikuratturite teatesõidus maailmameistriks

301295773_5617370011618295_1900502540973821407_n

Prantsusmaal Les Getsis alanud maastikuratturite maailmameistrivõistlustel pälvis esikoha Šveits koosseisus Dario Lillo, Khalid Sidahmed, Ramona Forchini, Ronja Blochinger, Anina Hutter ja Nino Schurter.

Šveitsi koondise võiduajaks oli üks tund, 17 minutit ja 14 sekundit. Hõbemedali pälvinud Itaaliat edestati kuue ja pronksile jäänud Ameerika Ühendriike 14 sekundiga. Itaalia koondise ridades sõitsid Luca Braidot, Marco Betteo, Martina Berta, Valentina Corvi, Giada Specia ja Simone Avondetto, Ameerika Ühenriikide omas aga Christopher Blevins, Cayden Parker, Madigan Munro, Bailey Cioppa, Haley Batten ja Riley Amos.

Esimese kuue parema sekka jõudsid veel Taani, Prantsusmaa ja Holland. Kokku osales 18 riiki, Eestit nende seas ei olnud. Neljapäeval on MM-il kavas nais- ja meesjuunioride olümpiakross.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X