Suvepealinna rattur teenis Taani klubi särgis esimese individuaalvõidu

Pärnu Kalevi spordikooli esindaja Laura Lizette Sander, kes lõi kaheks hooajaks käed Taani maanteeratta-võistkonnaga Team Rytger, pälvis uue tiimi särgis esimese individuaalvõidu.

16aastane pärnakas võistles Taanis Ladies Cupil, kus tuli sõita 109 kilomeetrit. U17 eaklassi võistlusel oli lõpusirgel koos pea 20pealine punt, ent grupifinišis näitas kõige teravamat jalga Sander, kelle ajaks fikseeriti 3:08.03.

Alla 0,1 sekundiga jäi teiseks tema eestlasest tiimikaaslane Elisabeth Ebras. Kolmas oli rootslane Alma Johansson ja neljas võitja klubikaaslane Victoria Lund.

Esikümnesse mahtus neli Team Rytgeri ratturit.

Noore pärnaka klubil läks hästi ka möödunud kuu lõpus, kui nende võistkond võitis esikoha Itaalias Women’s Junior UCI National Cupil. Tiimi mänedžer Morten Ravnkilde rääkis Taani meediale, et see oli tiimi ajaloo kõige kõvem saavutus. 73kilomeetrisel võistlusel triumfeeris soomlane Anniina Ahtosalo, ent pärnakas mängis tiimikaaslase võidus olulist rolli.

Fotol: Laura Lizette Sander tõusis Taanis poodiumi kõrgemale astmele.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X