Suurtuuride talent liitub Movistariga

Kogu senise profikarjääri Astanas veetnud Kolumbia jalgrattur Miguel Angel Lopez sõlmis järgmiseks hooajaks lepingu Movistari meeskonnaga.

26-aastane Lopez osales tänavu esmakordselt Tour de France’il ja võitis kõige raskema Alpides toimunud etapi. Kokkuvõttes tuli ta maailma mainekaimal velotuuril kuuendaks.

Lopez on juba mitu hooaega tõestanud end eduka suurtuuride mehena, sest 2018. aastal tuli ta üldarvestuses kolmandaks nii Giro d’Italial kui ka Vueltal. Giro on ta kahel korral (2018, 2019) ja Vuelta ühe korra (2017) lõpetanud ka parima noorratturina.

Tänavusel Girol oli Lopez üks peamisi favoriite, aga kukkus juba esimeseks etapiks olnud temposõidul ja pidi velotuuri pooleli jätma.

Allikas: sport.err.ee

Foto: https://cyclingtips.com/2020/11/miguel-angel-lopez-will-join-movistar-in-2021/?fbclid=IwAR2FwgIXrhBlRCCo9Vd1TWl6P_0mlR6Hxz640GpijvxUKtVPzWKElxUpMgs

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X