Suure Munamäe tippu jõudis esimesena Aksel Nõmmela

Filter Maanteekarikasarja kolmanda etapi, Suure Munamäe 4. Rattaralli võitis Aksel Nõmmela.

Belgia profimeeskonnas Bingoal-Wallonie Bruxelles leiba teeniv Nõmmela läbis 83,3 km pikkuse distantsi ajaga 1:52.32, mis teeb keskmiseks kiiruseks 44,4 km/h.

Nõmmela edestas üheksa sekundiga Joosep Sankmanni ja 14 sekundiga Filter Maanteekarikasarja üldliidrina jätkavat Siim Kiskoneni.

Naistest oli kiireim kokkuvõttes 35. koha saavutanud Mae Lang, kellele järgnesid Mathilde Manuela Nigul ja Kristel Sandra Soonik. Lang kindlustas esikohta ka sarja kokkuvõttes.

Lühikese sõidu (42,4 km) kolm paremat olid Martin Parv, Rainer Sildvee ja Sten Kask. Naistest jõudsid esikolmikusse Birgit Tito, Carol Kuuskman ja Anett Tõnutare. Kõiki tulemusi saate vaadata siit.

Filter Maanteekarikasarja hooaeg lõppeb 16. augustil peetava Tallinna 10. Rahvasõiduga, mille start ja finiš on Ülemiste Citys Valukoja tänaval.

Allikas: sport.err.e

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X