Suppi: olin päris kindel, et see minek jõuab lõppu välja

Sebastian Suppi

Põlva maakonnas Maanteemuuseumi juures peetud maanteeratturite Merko Eesti ja Balti meistrivõistlustel pälvis M16 grupisõidus esimese koha Sebastian Suppi.

Suppi kuulus väikesesse jooksikute gruppi, mis sõitis eest ära kohe avaringil. Vaatamata viimase ringi kukkumisele õnnestus Suppil finišijoonel edestada lätlast Georgs Tjuminsi (+0.00) ja Karel Gustav Reid (+0.06).

„Olin päris kindel, et see minek jõuab lõppu välja, sest ees olid päris tugevad sõitjad,“ ütles Suppi. „Kukkumine oli paras ebaõnn. Kahjuks minu ees kukuti ja jäin kukkuja taha ning panin ise ka pikali. Õnneks tiimikaaslane ei kukkunud ja ootas ees järgi. Finišitõus läks juba päris hästi.“

Eesti ja Balti meistrivõistluste korraldamist toetavad: Merko, SKO Motors, Kurmik, Haage, Raitwood, Rand & Tuulberg, Jetoil, Graanul Invest, Hearum, Soela Rannamajad, Columbia Kivi, EHL Profiles, Malmerk Klaasium, Viimsi Keevitus, Kaamos, Kagu Engineering.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X