Storer võitis Vueltal seitsmenda etapi, liidrina jätkab Roglic

Vuelta velotuuri seitsmendal mägisel etapil (Gandia – Balcon de Alicante; 152 km) teenis esikoha austraallane Michael Storer (DSM). Üldliidrina jätkab Primož Roglic (Jumbo-Visma).

Seitsmendal etapil tuli ratturitel ületada kuus kategoriseeritud tõusu. Storer teenis esikoha jooksikute grupist, edestades hispaanlast Carlos Veronat (Movistar) 21 ja venelast Pavel Sivakovi (Ineos) 59 sekundiga. Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) finišeeris 155. kohal, kaotades võitjale 27 minuti ja 17 sekundiga. Martin Laas (Bora-Hansgrohe; +30.01) sai 175. tulemuse.

Velotuuri üldliidriks jäi napilt Roglic, kes edestab teiseks tõusnud austerlast Felix Grossschartnerit (Bora-hansgrohe) kaheksa sekundiga, kolmandal positsioonil jätkab Enric Mas (Movistar; +0.25). Taaramäe on kokkuvõttes 92. (+38.34) ja Laas 169. kohal (+58.39). Mägedekuninga arvestuses langes Taaramäe viiendaks, uueks liidriks kerkis Sivakov.