STEVEN KALF VÕITIS MARTINIQUE SAAREL ETAPI

steven

Saaremaalt pärit jalgrattur Steven Kalf (Team Crédit Mutuel-Garage Premier-Fewoss) võitis Martinique saarel toimunud kaheetapilise võidusõidu  CHALLENGE DU COMITÉ RÉGIONAL CYCLISTE DE MARTINIQUE 105 km pikkuse etapi GP Roland Berland.

“Sõit toimus 10 km pikkusel ringil 10 korda. Sain juba sõidu alguses kümne mehega minema. Iga ringiga  pudenes mehi grupist ning 3 ringi enne lõppu ründasin, peale seda sõitsin nelja mehega minema. Sõitsime kuni viimase ringini ilusti kuni 5 km enne lõppu, keegi tööd teha ei tahtnud, käis kõva passimine ja seetõttu tuli tagant järgi vaid paar meest. Lõpus toimusid  mõned rünnakud, millele ma kohe reageerisin ja saba peale sain. Ootasin sprindiga viimase hetkeni, sest finish oli suhteliselt kaval ja võidu vormistamine oli tegelikkuses päris napp,“ kommenteeris Steven Kalf võidukalt lõppenud sõitu.

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X