STEVEN KALF PRANTSUSMAAL TAAS VÕIDUKAS

38663628_508519702894337_6838219853770260480_n

Saaremaa jalgrattur Steven Kalf (ASPTT NANCY) saavutas nädalavahetusel Prantsusmaal toimunud ühepäevasõidul Grand Prix de Tourteron (113 km, 9 km ringil) taaskord tubli teise koha. Võidusõidu võitis Sébastien Havot (CC NOGENT), kolmas oli Kalfi tiimikaaslane Bruno Chardon.

„Võistluse ring oli raske, hõlmates endas kahte korralikumat tõusu, ülejäänud ring kulges vaheldumisi üles-alla. Sõidu tegi raskeks ka väga palav ilm. Võistluse esimese poole tundsin ennast halvasti, aga õnneks leidsin teises  pooles oma tempo üles. Ründamine toimus viimastel ringidel, iga ringiga jäi punt järjest väiksemaks. Ise ründasin viimasel tõusul, minuga tulid kaasa tiimikaaslane Bruno ja Havot, kellega sõitsime lõpuni, aga kahjuks ei saanud Havoti kätte. Sellest hoolimata olen tulemusega väga rahul, kuna see on mulle sel aastal juba kümnes poodiumikoht. Loomulikult olen sisimas ka pisut pettunud, sest olen pidevalt teine ja kolmas olnud, rattaspordis loevad siiski võidud, aga loodetavasti saab ka võidumaitset varsti tunda,“ võttis Kalf viimase sõidu emotsioonid kokku.

Fotol: Steven Kalf, Grand Prix de Tourteron. Erakogu

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X