Sten Tristan Raid võitis Euroopa karikavõistluste etapi Belgias

Belgias, Blegny krossirajal sõideti täna BMX krossi Euroopa karikavõistluste 7. etapp ja B10 vanuseklassis saavutas seal esikoha Tartu krossirattur Sten Tristan Raid. Sten saavutas eelsõitudes kohad 2.,1. ja 1. ning sõitis sellega ennast kindlalt kvalifikatsioonist edasi, 1/4 finaali Sten võitis ja poolfinaalis tuli Stenilt 2. koht, finaalis oli meie krossirattur aga võidukas ja saavutas meie BMX krossi ajaloo parima tulemuse – võidu Euroopa karikavõistluste etapil.

G14 vanuseklassis osales sellel võistlusel veel teinegi Eesti rattur, Miina Ojasild. Miina sõitis ennast samuti välja põhivõistlusele, kahjuks seekord ta 1/4 finaalist kaugemale ei jõudnud.

20. mail sõidetakse samal rajal Euroopa karikavõistluste 8. etapp – ootame samuti häid tulemusi!