Sten Tristan Raid krooniti Euroopa meistriks

Sten Tristan Raid

Itaalias Veronas peetavatel BMX-krossi Euroopa meistrivõistlustel saavutas Sten Tristan Raid cruiser poisid 15-16 klassis esimese koha.

Raidi järel teenis hõbemedali prantslane Lucas Robert ja pronksi slovakk Mak Breznik Falk. „Jäin võistlusega väga rahule. Peale esimese eelsõidu õnnestus kõik ideaalselt,“ ütles Raid. „Rajakiirus oli väga hea. Ma pole cruiseriga palju harjutanud, aga õnneks kohanesin kiiresti. Homme ootab ees juba võistlus põhialal 20-tollisel rattal.“

Cruiser poisid 17-24 vanuseklassis võistelnud Andren Kaju pälvis 37. koha. Kaksikvõidu noppisid prantslased Thomas Pons ja Merlin Guigo, kolmas oli šveitslane Benoit Künzle.

Reedel oli võistlustules samuti kaks Eesti tüdrukut, kes jõudsid välja poolfinaalidesse. Bianka Leetberg sai G9 klassis 12. koha ja Laura Kiss G10 klassis 13. tulemuse.

BMX-krossi Euroopa meistrivõistlused kestavad Veronas pühapäevani.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering, Floorin, Team Estonia.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X