Steinburg lõpetas temposõiduetapil kuuendana

Greete Steinburg

Maastikuratturite mitmepäevasõidul Andalucia Bike Race by Garmin (UCI SHC) peeti neljas etapp temposõiduna, kus Greete Steinburg (Cannondae Vas Arabay) pälvis koos paarilise Monica Yuliana Calderon Martineziga kuuenda koha.

32-kilomeetrisel võidusõidul olid parimad Katazina Sosna ja Irina Luetzelschwab (Team Torpado-BULSS Swiss) ajaga 1:36.38. Teise aja sõitsid välja Janina Wüst ja Meritxell Figueras Garangou (Buff Megamo Team; 1:38.06) ning kolmanda Stefanie Dohrn ja Lejla Njemcevic (Canyon-Allebike; 1:38.11). Steinburgi ja Calderon Martinezi aeg oli 1:49.54.

„Start oli tavalisest paar tundi hiljem ning seepärast oli väljas juba ka oluliselt soojem ehk esimest korda selle nädala jooksul lühikestes riietes võistelda. Proloogi rada oli sarnane eelmisele aastale. Veidi oli seda küll muudetud, aga teadsin enam-vähem, mida oodata,“ rääkis Steinburg. „Kuna minu hetkeseis on pigem halb, siis võtame maksimumi, et valmistuda järgnevateks võistlusteks ning harjutada koos Monicaga tiimitööd. Täna sujus kõik, kuigi sõidame veidi n-ö eikellegimaal, sest nii ees kui taga on teiste naistega päris suured vahed. Võtame päeva korraga ning oleme endiselt positiivselt meelestud ja motiveeritud järgnevate päevade osas. Kaks pikemat etappi on veel ees ja Cordoba rajad on minule veidi sobilikumad ka, kuna tõusud ei ole seal nii pikad.“

Viiendal etapil sõidavad ratturid 92 ning viimasel 49 kilomeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X