Steinburg jätkas Hispaanias 10. ja Pruus 39. kohaga

Hispaanias jätkuva maastikuratturite mitmepäevasõidu Volcat Igualada kolmandal etapil teenis Greete Steinburg (Cannondale Vas Arabay) naiste hulgas 11. ja Peeter Pruus (Buff Megamo Team) meeste seas 39. koha.

60-kilomeetrisel etapil võidutses eliitnaiste klassis Janina Wüst (Buff Megamo Team) ajaga 3:00.43. Teise koha pälvis Karla Stepanova (Ceska Sporitelna – Accolade Cycling Team; +2.09) ja kolmanda koha Stefanie Dohrn (Canyon Northwave MTB; +5.42). Steinburg kaotas võitjale 19 minuti ja 24 sekundiga.

Eliitmeeste seas pälvis etapivõidu Nicolas Samparisi (KTM Alchemist Powered by Brenta Brakes) ajaga 2:29.40. Teise koha teenis Andreas Miltiadis (DMT Racing Team; +0,11) ja kolmanda koha Riccardo Chiarini (Taddei Factory Team; +0,89). Pruus kaotas võitjale 13 minuti ja üheksa sekundiga.

Pühapäeval on mitmepäevasõidul kavas 35-kilomeetrine etapp.