Steinburg ja Meier Portugalis poodiumil

Greete ja Maaris

30. aprillil algas 6 päevane UCI S1 maastikuratta tuur paaridele – Portugal Tour MTB. Eestlastest sõidavad paaris Greete Steinburg ja Maaris Meier. Esimesel päeval oli kavas 30km pikkune proloog, millel tõusu kogunes 1100 meetrit. Naiste eliit klassis võitis Itaalia-Portugali paar Maria Theocharis ja Ilda Pereira, kellele meie naised kaotasid veidi alla 2 minuti. Kolmapäeval oli kavas 80km pikkune ja 2200 tõusumeetriga etapp. Eestlased võtsid võidu ja asusid tuuri juhtima,  edu Maria Theocharise ja Ilda Pereira ees on 13 minutit ja 10 sek. Järgnevad Hispaania-Portugali duo Ada Xinxo ja Celina Carpinteiro, kes kaotavad meie tüdrukutele juba 15min ja 5 sek.

Meeste arvestuses juhib mitmete tiitlitega pärjatud portugallane Tiago Ferreira, kelle paariliseks sellel võidusõidul on José Dias. Teise koha paari edestatakse kahe etapi peale 8min ja 25 sek.

Neljapäeval on kavas 92km pikkune ja 3075 tõusumeetriga tuuri raskeim etapp. Tuur lõpeb pühapäeval, 5. mail.

Tulemused leiab SIIT.

 

Fotol Maaris Meier ja Greete Steinburg poodiumil

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X